ZIAR.COM : toată presa online . ziare, știri și video de ultimă oră

ZIAR.COM : ziare si stiri. Ce ziar doriti ?

ZIARE | STIRI | TV 27 octombrie 2024

Gazeta Sporturilor
[27/10/2024]

Fază de povestit nepoților în Premier League » În minutul 93, gazdele atacau 4 la 1: incredibil ce s-a întâmplat 11 secunde mai târziu

Finalul meciului dintre Brighton și Wolves a produs o fază incredibilă. În minutul 90+3, 4 oameni ai „pescărușilor” au scăpat pe contraatac, dar au fost opriți de ultimul apărător al oaspeților. 11 secunde mai târziu, „lupii” au egalat și au stabilit rezultatul final, scor 2-2. Brighton venea după două victorii consecutive și părea să se îndrepte către al treilea succes la rând în Premier League. ...

cititi articolul complet în Gazeta Sporturilor

PUBLICITATE (daca politic, nu reprezinta pozitia Ziar.com):

Trimite Email

Alte articole din Gazeta Sporturilor

Lamine Yamal își ia peste picior adversarii: „Probabil n-au știut”
În El Clasico Real Madrid - Barcelona (0-4), Lamine Yamal a înscris golul de 3-0 al catalanilor (…)
Premier GSP cu unul dintre cei mai mari colecționari români de tricouri » Povești inedite și analiza Arsenal - (…)
Premier GSP cu unul dintre cei mai mari colecționari români de tricouri » Povești inedite și analiza Arsenal - Liverpool, marele meci al etapei
Premier GSP revine luni, 28 octombrie, de la ora 14:00. În studioul Gazetei, moderatorul Daniel (…)
Jannik Sinner despre regula coaching-ului, aplicabilă din 2025: „Nu cred că lucrurile se vor schimba foarte mult”
Liderul ATP, Jannik Sinner (23 de ani), a ajuns la Paris pentru ultimul Masters 1000 al anului (…)
Marius Șumudică a ales căpitanul la Rapid pentru derby-ul cu FCSB
Răzvan Onea (26 de ani) va fi căpitanul Rapidului la derby-ul cu FCSB de pe Arena Națională, de (…)
Inter - Juventus, „Derby d'Italia” în etapa a 9-a din Serie A » Echipe probabile + cele mai tari cote
Inter și Juventus, formațiile pregătite de Simone Inzaghi și Thiago Motta, se vor întâlni în (…)
Lamine Yamal, victima rasismului pe „Santiago Bernabeu” » Real Madrid a deschis o anchetă
Real Madrid a anunțat că a deschis o anchetă, după ce pe rețelele sociale au început să circule (…)
Ce a remarcat Gică Popescu în Real Madrid - Barcelona: „Nu a existat!”
Gică Popescu, fostul căpitan al Barcelonei, a analizat victoria echipei catalane cu Real Madrid, (…)
[Toate articolele din: Gazeta Sporturilor +++]

|  Stabiliti un link   |  Trimite Email     RSS
ZIAR.COM : toata presa online . portal de ziare romanesti si stiri de ultima ora

Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile portalului Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină, sau pagina facebook corespunzătoare pentru comentariile cititorilor.

Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2022 DIRECTWAY