Papa Francisc ar putea rămâne dependent de oxigen

[Descopera] - 03/11/2025

Suveranul Pontif se confruntă cu o situație medicală gravă și riscă să rămână dependent de oxigen după ce ultimul său mesaj audio a evidențiat slăbiciunea vocii sale, avertizează infecționistul Matteo Bassetti. „Este într-o situație foarte […] Articolul Papa Francisc ar putea rămâne dependent de oxigen apare prima dată în Descopera.


    Trimite Email

Alte articole din Descopera

Mesajul transmis de Papa Francisc din spitalul unde se recuperează de pneumonie
Papa Francisc, în vârstă de 88 de ani, a transmis un mesaj personal din spitalul Gemelli unde se recuperează după (…)
[Descopera] - 17/03/2025
Elon Musk a distribuit și apoi a șters imediat un mesaj despre Stalin și Hitler
Elon Musk a publicat un mesaj despre Stalin și Hitler pe X fără niciun comentariu, dar l-a eliminat imediat după (…)
[Descopera] - 17/03/2025
Angajații federali americani lucrează printre gândăci, fără birouri sau scaune
Angajații federali americani au găsit gândaci în birourile lor și sunt nevoiți să lucreze fără mese sau scaune, în (…)
[Descopera] - 17/03/2025
Gene Hackman nu și-a inclus copiii în testamentul de 80 milioane de dolari
După moartea lui Gene Hackman și a soției sale Betsy Arakawa, o situație complicată a apărut legată de averea (…)
[Descopera] - 16/03/2025
Studiu: Un somn prost poate afecta sănătatea creierului nostru
Un somn de proastă calitate ar putea avea un impact negativ asupra sănătății creierului, potrivit unui nou studiu. (…)
[Descopera] - 16/03/2025
Planul regelui Carol I la izbucnirea Primului Război Mondial
După declanșarea Primului Război Mondial, liderii politici din România s-au reunit în Consiliul de Coroană, ce avut (…)
[Descopera] - 16/03/2025
Helen Duncan, ultima vrăjitoare a Marii Britanii. O poveste de spionaj, secretomanie și panică guvernamentală
În ianuarie 1944, în timp ce forțele aliate se pregăteau să ia cu asalt plajele din Normandia, o scoțiană de 47 de (…)
[Descopera] - 16/03/2025


[Toate articolele din: Descopera +++]

|  Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact   |  Trimite Email

ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră din ziare romanești

Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină, sau pagina facebook corespunzătoare pentru comentariile cititorilor.

Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2025 DIRECTWAY