Chefi la cuțite, 12 martie 2025. Cine a câștigat a treia amuletă. Preparatele au fost jurizate de Chef Vlad Pădurescu
[SpyNews] - 03/12/2025
În ediția din această seară de la Chefi la cuțite, a fost pusă în joc a treia amuletă. Cei patru jurați au avut de ales câte un preparat din meniul lui Richard Abou Zaki, iar farfuriile au fost degustate de Chef Vlad Pădurescu.

Alte articole din SpyNews
Avocatul familiei Prigoană, primele declarații despre procesul cu Adriana Bahmuțeanu! A contrazis acuzațiile vedetei: ”Nu există nicio sumă de 45.000 euro”
Avocatul lui Honorius Prigoană a făcut primele declarații despre procesul băieților cei mari ai lui Silviu Prigoană (…)
[SpyNews] - 12/03/2025
Horoscop joi, 13 martie 2025: Balanțele vor avea parte de o zi aglomerată
Astrologul Remus Ionescu a pregătit horoscopul zilei de joi, 13 martie 2025. Pentru a afla cum stai în materie de (…)
[SpyNews] - 12/03/2025
Primele imagini cu Ștefan Floroaica și Alexandru Ion de la filmările Asia Express! Cum se descurcă cei doi actori | FOTO
Au început filmările pentru noul sezon Asia Express! Dacă te întrebai cum se descurcă concurenții, ei bine, (…)
[SpyNews] - 12/03/2025
Gest sinistru făcut în pușcărie de criminalul care a îngrozit România / Familia victimei este în stare de șoc
Asasinul cu sânge rece Alexandru Mavrichie, care în urmă cu patru ani șoca întreaga țară, zburdă pe net după bunul (…)
[SpyNews] - 12/03/2025
Oreste a scăpat definitiv, după ce a fost prins drogat la volan / Detalii exclusive
Oreste Teodorescu poate răsufla ușurat: omul de televiziune a scăpat definitiv de problemele penale pe care le avea, (…)
[SpyNews] - 12/03/2025
Liviu Vârciu a eșuat în afaceri! Care sunt business-urile care l-au ”falimentat” / VIDEO
Liviu Vârciu vorbește despre eșecurile sale în afaceri. Care sunt afaceriile care l-au „falimentat” pe artist și (…)
[SpyNews] - 12/03/2025
Decizia neașteptată a Biancăi Drăgușanu! De ce a renunțat la petrecerea extravagantă de ziua ei? Declarații exclusive!
În anii trecuți, Bianca Drăgușanu ne obișnuia cu petreceri de lux, de zeci de mii de euro, dar anul acesta, vedeta a (…)
[SpyNews] - 12/03/2025
[Toate articolele din: SpyNews +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|

ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră din ziare romanești
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină, sau pagina facebook corespunzătoare pentru comentariile cititorilor.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2025 DIRECTWAY