Trump: Dacă Europa nu renunță la taxele pe whisky-ul american introducem taxe de 200% pentru băuturile alcoolice din UE
[Flux 24] - 03/13/2025
Președintele SUA, Donald Trump, a amenințat astăzi că va impune taxe de 200% la vin, șampanie și alte băuturi alcoolice din Uniunea Europeană. Trump a avertizat într-o postare pe rețelele de socializare că va impune tarife la alcoolul european dacă Uniunea Europeană nu ridică taxa pe whisky-ul (…)

Alte articole din Flux 24
Trump: Statele Unite discută cu Ucraina ce teritorii vor păstra și ce vor ceda
Statele Unite discută în prezent cu Ucraina ce teritorii vor păstra și ce vor ceda, precum și alte elemente ale unui (…)
[Flux 24] - 13/03/2025
Trump: Am o „relație excelentă” cu Kim Jong Un
Președintele american Donald Trump a declarat astăzi, după întâlnirea cu secretarul general al NATO, Mark Rutte, la (…)
[Flux 24] - 13/03/2025
Trump l-a umilit pe Iohannis după ce i-a dat o șapcă in primul mandat: NU MI-A PLĂCUT
Donald Trump a declarat, în cadrul întâlnirii cu Mark Rutte de joi seara, din Biroul Oval, că l-a susținut pe (…)
[Flux 24] - 13/03/2025
Oficial ucrainean pentru Reuters: Nu putem recuceri teritoriile ocupate de Rusia
Un oficial guvernamental ucrainean a declarat joi că Kievul a înțeles că nu poate recuceri toate teritoriile ocupate (…)
[Flux 24] - 13/03/2025
Bolojan vrea USR la guvernare anunțând că vor urma restructurări: Altfel vom fi cu spatele la zid
Preşedintele interimar Ilie Bolojan a declarat, joi, că avem nevoie de o guvernare stabilă, dar nu doar de o (…)
[Flux 24] - 13/03/2025
Putin are condiții pentru armistițiul de 30 de zile: Noi avansăm peste tot
Președintele rus Vladimir Putin a declarat joi că ‘următoarele etape’ către un armistițiu și o pace în Ucraina vor (…)
[Flux 24] - 13/03/2025
Analist rus: Apariția lui Putin in uniformă militară este „un semn al înăspririi poziției de negociere a Moscovei”
Alegerea uniformei militare de către Vladimir Putin pentru vizita sa în Regiunea Kursk nu este întâmplătoare; pe de (…)
[Flux 24] - 13/03/2025
[Toate articolele din: Flux 24 +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|

ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră din ziare romanești
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină, sau pagina facebook corespunzătoare pentru comentariile cititorilor.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2025 DIRECTWAY