Tragedie pe un drum național din Dolj: o femeie și-a pierdut viața după ce mașina s-a izbit de un camion parcat

[Realitatea] - 03/31/2025

Polițiștii au deschis o anchetă pentru a stabili circumstanțele exacte ale impactului.Coliziune devastatoare pe DN 56DAccidentul s-a produs în jurul orei 20:00, când un apel la 112 a anunțat autoritățile despre impactul dintre un autoturism și o autoutilitară staționată pe carosabil. Conform primelor informații, mașina condusă de un bărbat de 57 de ani nu a reușit să evite coliziunea cu camionul, care era încărcat cu lemne și semnalizat cu un triunghi reflectorizant. Se presupune că vizibilitatea redusă sau o posibilă defecțiune tehnică au contribuit la producerea accidentului.În urma impactului puternic, o femeie de 42 de ani aflată în autoturism și-a pierdut viața. Alte trei persoane, toate pasagere pe bancheta din spate, cu vârste cuprinse între 37 și 49 de ani, au suferit răni și (…)


    Trimite Email

Alte articole din Realitatea

Plângeri la DNA împotriva conducerii ASF, tot mai dese. Anticorupția confirmă demararea unei anchete
Plângeri la DNA împotriva conducerii ASF sunt tot mai des transmise, mai ales după dezvăluirile ziarului online (…)
[Realitatea] - 2/04/2025
Pulpă de miel la cuptor. Rețeta secretă a bunicii, perfectă pentru masa de Paște. O să facă furori
Astăzi îți prezentăm o rețetă simplă și delicioasă de pulpă de miel la cuptor cu verdețuri și ciuperci pe care (…)
[Realitatea] - 2/04/2025
Un profesor de colegiu din Oradea, pus sub control judiciar. A agresat sexual un copil de 9 ani
În intervalul în care este vizat de această măsură preventivă, cadrului didactic i s-a interzis să mai profeseze (…)
[Realitatea] - 2/04/2025
Garda de Mediu, control fulger în comuna Cuza Vodă, din Călărași. Au fost confiscate peste 60 de tone de deșeuri VIDEO
Un control inopinat al Gărzii Naționale de Mediu, care a vizat agenții economici ce desfășoară activități de (…)
[Realitatea] - 2/04/2025
Trafic restricționat pe DN1 A, în localitatea Butimanu! Două mașini s-au ciocnit violent
”Centrul INFOTRAFIC din Inspectoratul General al Poliției Române informează că pe DN 1A, localitatea Butimanu, (…)
[Realitatea] - 2/04/2025
Specialiștii au stabilit: ce conțineau plicurile suspecte trimise la Avocatul Poporului, BEC și la Jandarmerie?
”La data de 1 aprilie 2025, poliţiştii Direcţiei Generale de Poliţie a Municipiului Bucureşti au fost sesizaţi cu (…)
[Realitatea] - 2/04/2025
Trafic feroviar oprit între Predeal şi Timişu de Sus! Un tren de călători s-a defectat pe șine. Mai multe garnituri, redirecționate sau oprite
”Compania Naţională de Căi Ferate CFR” SA informează că, începând cu ora 16:25, circulaţia feroviară este temporar (…)
[Realitatea] - 2/04/2025


[Toate articolele din: Realitatea +++]

|  Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact   |  Trimite Email

ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră din ziare romanești

Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină, sau pagina facebook corespunzătoare pentru comentariile cititorilor.

Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2025 DIRECTWAY