TEILOR Holding listează două noi emisiuni de obligaţiuni pe Sistemul Multilateral de Tranzacţionare al Bursei de Valori Bucureşti, în valoare totală de aproape 22 milioane de lei
[Bursa] - 04/3/2025
TEILOR Holding S.A. (TEILOR), grup de companii care include lanţul de magazine de bijuterii de lux TEILOR, Teilor Invest Exchange şi compania de intermediere financiară Invest Intermed GF IFN (MoneyGold), listează două noi emisiuni de obligaţiuni, una în lei şi una în euro, pe Sistemul (…)

Alte articole din Bursa
UE livrează încă un miliard Ucrainei, finanţat din active ruseşti îngheţate
Uniunea Europeană a acordat miercuri Ucrainei un nou împrumut de un miliard de euro în cadrul acordului G7, prin (…)
[Bursa] - 9/04/2025
CFO Conference Bucureşti a analizat soluţiile financiare pentru stabilitate şi creştere într-un climat economic incert
CFO Conference, desfăşurată la Bucureşti, a avut ca temă principală identificarea strategiilor prin care directorii (…)
[Bursa] - 9/04/2025
Barilul de petrol a coborât sub 60 de dolari după ce China a majorat tarifele pentru produsele americane
Cotaţia petrolului a atins miercuri cel mai scăzut nivel din ultimii patru ani, în contextul în care intensificarea (…)
[Bursa] - 9/04/2025
Extrema dreaptă din Germania ocupă în premieră prima poziţie într-un sondaj naţional
Partidul de extremă dreapta and #39;Alternativa pentru Germania and #39; (AfD) se plasează, pentru prima oară, pe (…)
[Bursa] - 9/04/2025
Scenario schimbă tiparele şi aduce inovaţia în organizarea de evenimente premium
Scenario aduce pentru prima dată în Bucureşti conceptul de 'One Stop Shop' şi redefineşte organizarea de evenimente (…)
[Bursa] - 9/04/2025
Azerbaidjanul îndeamnă UE să îşi reevalueze restricţiile financiare cu privire la extinderea coridorului gazelor
Uniunea Europeană trebuie să îşi reevalueze modelele de finanţare şi contractele pe termen lung dacă vrea să (…)
[Bursa] - 9/04/2025
Xi Jinping cere consolidarea legăturilor strategice cu vecinii, în contextul escaladării războiului comercial cu SUA
Preşedintele chinez Xi Jinping a cerut miercuri and #39;întărirea legăturilor strategice cu ţările învecinate and (…)
[Bursa] - 9/04/2025
[Toate articolele din: Bursa +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|

ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2025 DIRECTWAY