Ordinele trădătorului Ponta pentru Statul Paralel. Tupeu MAXIM: cum a cerut explicații pentru un dosar PENAL

[Realitatea] - 04/12/2025

El i-a chemat pe cei doi în birou unde le-a cerut să rezolve problema. Ponta le cere socoteală lui Coldea și Kovesi pentru un dosar penal pe numele lui„Când am auzit că mi se face dosar penal ca să plec din funcție, i-am zis lui Coldea și a chemat-o și pe Kovesi și a întrebat-o...ia uite ce zice domnul prim ministru. Am plecat, dar totuși suntem trei oameni în camera șefului SRI. O săptămână mai târziu m-au chemat la DNA...despre ce era vorba? În 2007, ați făcut...păi, au trecut atâția ani. Da, dar noi trebuie să vă cercetăm, să aflăm ce ați făcut în 2007...”, spune Ponta.


    Trimite Email

Alte articole din Realitatea

EXCLUSIV: BEC a interzis clipurile USR. Lasconi reacționează: „Am fost cu ei la starea civilă și la biserică au schimbat candidatul!”
„Nu este fără precedent! Este fără precedent ce au făcut câțiva inși din USR și când spun asta nu mă refer la tot (…)
[Realitatea] - 12/04/2025
Scene terifiante într-un tren din România: un bărbat s-a dezbrăcat în fața unei pasagere aflată în același compartiment
Ce au transmis oamenii legii? Potrivit informațiilor transmise de Inspectoratul de Poliție Județean Alba, individul (…)
[Realitatea] - 12/04/2025
Cristoiu: „Electoratul USR nu e nătâng să voteze cu Nicușor!”
Ziaristul susține cu vehemență că Elenei Lasconi i s-a făcut o mare nedreptate din partea partidului pe care îl (…)
[Realitatea] - 12/04/2025
Accident RUTIER cumplit pe DN2 în județul Bacău: un tânăr a pătruns pe contrasens și a provocat un impact frontal
Tragedia rutieră s-a produs după ce un tânăr de 25 de ani, din județul Vrancea, aflat la volanul unui autoturism (…)
[Realitatea] - 12/04/2025
Reacție BOMBĂ: consilierul lui Bolojan și relația cu Soroș. Ce spune Dacian Cioloș
Actualul consilier al lui Bolojan a ales o exprimare care pune pe masă inclusiv scenariul în care miliardarul (…)
[Realitatea] - 12/04/2025
TEST IQ de weekend! Doar oamenii foarte inteligenți pot corecta 8+9=3 în doar câteva secunde
Imaginează-ți următoarea ecuație realizată din bețe de chibrit: 8 + 9 = 3. Ceva nu este în regulă, nu-i așa? Ei (…)
[Realitatea] - 12/04/2025
Horoscop chinezesc, săptămâna 14-20 aprilie 2025. Energiile favorizează proiectele personale. Trei zodii vor avea noroc în dragoste
Sobolan Programeaza intalnirile de afaceri la inceputul saptamanii. Ai mai multa energie si astrele sunt favorabile (…)
[Realitatea] - 12/04/2025


[Toate articolele din: Realitatea +++]

|  Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact   |  Trimite Email

ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră

Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.

Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2025 DIRECTWAY